Items from 20 July 2017 to 20 July 2018

days

Day of Week Date Start Time End Time Title
Fri 18/08/17 04:30 21:00 ေႏြရာသီ (၁၀)ရက္ တရားစခမ္း။ (10) days Meditation Retreat
Sat 19/08/17 04:30 21:00 ေႏြရာသီ (၁၀)ရက္ တရားစခမ္း။ (10) days Meditation Retreat
Sun 20/08/17 04:30 21:00 ေႏြရာသီ (၁၀)ရက္ တရားစခမ္း။ (10) days Meditation Retreat
Mon 21/08/17 04:30 21:00 ေႏြရာသီ (၁၀)ရက္ တရားစခမ္း။ (10) days Meditation Retreat
Tue 22/08/17 04:30 21:00 ေႏြရာသီ (၁၀)ရက္ တရားစခမ္း။ (10) days Meditation Retreat
Wed 23/08/17 04:30 21:00 ေႏြရာသီ (၁၀)ရက္ တရားစခမ္း။ (10) days Meditation Retreat
Thu 24/08/17 04:30 21:00 ေႏြရာသီ (၁၀)ရက္ တရားစခမ္း။ (10) days Meditation Retreat
Fri 25/08/17 04:30 21:00 ေႏြရာသီ (၁၀)ရက္ တရားစခမ္း။ (10) days Meditation Retreat
Sat 26/08/17 04:30 21:00 ေႏြရာသီ (၁၀)ရက္ တရားစခမ္း။ (10) days Meditation Retreat
Sun 27/08/17 04:30 21:00 ေႏြရာသီ (၁၀)ရက္ တရားစခမ္း။ (10) days Meditation Retreat
Tue 03/10/17 18:00 21:00 ဆြမ္းေတာ္ႀကီး ကပ္လွဴ ပူေဇာ္ပြဲ
Wed 04/10/17 18:00 21:00 ဆြမ္းေတာ္ႀကီး ကပ္လွဴ ပူေဇာ္ပြဲ
Thu 05/10/17 04:30 06:00 ဆြမ္းေတာ္ႀကီး ကပ္လွဴ ပူေဇာ္ပြဲ
Fri 22/12/17 04:30 21:00 ေဆာင္းရာသီ (၁၀)ရက္ တရားစခမ္းပြဲ (Winter (10) days Meditation Retreat)
Sat 23/12/17 04:30 21:00 ေဆာင္းရာသီ (၁၀)ရက္ တရားစခမ္းပြဲ (Winter (10) days Meditation Retreat)
Sun 24/12/17 04:30 21:00 ေဆာင္းရာသီ (၁၀)ရက္ တရားစခမ္းပြဲ (Winter (10) days Meditation Retreat)
Mon 25/12/17 04:30 21:00 ေဆာင္းရာသီ (၁၀)ရက္ တရားစခမ္းပြဲ (Winter (10) days Meditation Retreat)
Tue 26/12/17 04:30 21:00 ေဆာင္းရာသီ (၁၀)ရက္ တရားစခမ္းပြဲ (Winter (10) days Meditation Retreat)
Wed 27/12/17 04:30 21:00 ေဆာင္းရာသီ (၁၀)ရက္ တရားစခမ္းပြဲ (Winter (10) days Meditation Retreat)
Thu 28/12/17 04:30 21:00 ေဆာင္းရာသီ (၁၀)ရက္ တရားစခမ္းပြဲ (Winter (10) days Meditation Retreat)
Fri 29/12/17 04:30 21:00 ေဆာင္းရာသီ (၁၀)ရက္ တရားစခမ္းပြဲ (Winter (10) days Meditation Retreat)
Sat 30/12/17 04:30 21:00 ေဆာင္းရာသီ (၁၀)ရက္ တရားစခမ္းပြဲ (Winter (10) days Meditation Retreat)
Sun 31/12/17 04:30 21:00 ေဆာင္းရာသီ (၁၀)ရက္ တရားစခမ္းပြဲ (Winter (10) days Meditation Retreat)