Items from 20 September 2017 to 20 September 2018

days

Day of Week Date Start Time End Time Title
Tue 03/10/17 18:00 21:00 ဆွမ်းတော်ကြီး ကပ်လှူ ပူဇော်ပွဲ
Wed 04/10/17 18:00 21:00 ဆွမ်းတော်ကြီး ကပ်လှူ ပူဇော်ပွဲ
Thu 05/10/17 04:30 06:00 ဆွမ်းတော်ကြီး ကပ်လှူ ပူဇော်ပွဲ
Fri 22/12/17 04:30 21:00 ဆောင်းရာသီ (၁၀)ရက် တရားစခမ်းပွဲ (Winter (10) days Meditation Retreat)
Sat 23/12/17 04:30 21:00 ဆောင်းရာသီ (၁၀)ရက် တရားစခမ်းပွဲ (Winter (10) days Meditation Retreat)
Sun 24/12/17 04:30 21:00 ဆောင်းရာသီ (၁၀)ရက် တရားစခမ်းပွဲ (Winter (10) days Meditation Retreat)
Mon 25/12/17 04:30 21:00 ဆောင်းရာသီ (၁၀)ရက် တရားစခမ်းပွဲ (Winter (10) days Meditation Retreat)
Tue 26/12/17 04:30 21:00 ဆောင်းရာသီ (၁၀)ရက် တရားစခမ်းပွဲ (Winter (10) days Meditation Retreat)
Wed 27/12/17 04:30 21:00 ဆောင်းရာသီ (၁၀)ရက် တရားစခမ်းပွဲ (Winter (10) days Meditation Retreat)
Thu 28/12/17 04:30 21:00 ဆောင်းရာသီ (၁၀)ရက် တရားစခမ်းပွဲ (Winter (10) days Meditation Retreat)
Fri 29/12/17 04:30 21:00 ဆောင်းရာသီ (၁၀)ရက် တရားစခမ်းပွဲ (Winter (10) days Meditation Retreat)
Sat 30/12/17 04:30 21:00 ဆောင်းရာသီ (၁၀)ရက် တရားစခမ်းပွဲ (Winter (10) days Meditation Retreat)
Sun 31/12/17 04:30 21:00 ဆောင်းရာသီ (၁၀)ရက် တရားစခမ်းပွဲ (Winter (10) days Meditation Retreat)